Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті»

Дата : 
2017-12-22

У зв’язку із зростанням тарифів  на електроенергію, цін на матеріали та запчастини, паливно-мастильні матеріали та росту мінімальної заробітної плати, відповідно до законів України «Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської  діяльності»,  «Про місцеве самоврядування в Україні", «Про міський електричний транспорт», наказу Міністерства інфраструктури України від 25 листопада 2013 року № 940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)», рішення   виконавчого  комітету Білоцерківської міської ради від  14  червня   2016 року № 237 «Про затвердження інвестиційного договору на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті», виконавчий комітет міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту: «Про тариф на  проїзд у  міському електричному  транспорті».

Даний  проект регуляторного акту  розроблено  з  метою приведення  тарифу на проїзд  у міському  електричному  транспорті  до  економічно  обґрунтованого рівня.

З проектом рішення та аналізом  впливу  регуляторного акту можна ознайомитися  на офіційному сайті Білоцерківської міської ради https://new.bc-rada.gov.ua та у Комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління».

Термін  прийняття  зауважень та пропозицій до проекту  регуляторного  акту становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та  аналізу регуляторного впливу розробником проекту за адресою:

м. Біла Церква, вул. Леваневського 135-А, Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління», т.(04563)8-81-70,  з 8-00 до 17-00 год.,  щодня крім суботи та неділі  та електронному вигляді  e-mail: korsar@magnus.kiev.ua

Заступник  міського  голови                                                                        І.В.Новогребельська