Клуб взаємопідтримки прийомних батьків напередодні свят

|  22. 12. 2017

Клуб взаємопідтримки прийомних батьків, який діє при Білоцерківському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, створено для забезпечення психологічної підтримки прийомних батьків, запобігання їх емоційному вигоранню і організації сприятливих умов для спілкування та обміну досвідом.

Клуб поєднав прийомних батьків, які прийняли до себе в сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, піклуються про них та виховують, і патронатних вихователів, котрі забезпечують тимчасовий догляд за дітьми, які, за різних обставин, не можуть виховуватися у власних сім'ях.

Напередодні новорічних свят члени Клубу зібралися в теплому товариському колі. Дружнє спілкування, обмін досвідом, враженнями, спогадами про тривоги та перемоги у підсумках року, що добігає свого завершення, лягло в основу святкової зустрічі. Крім цього було і обговорення планів на рік наступний, і цікаві питання, і спільний пошук шляхів подолання труднощів, що виникають в процесі виховання дітей, і обмін традиціями сімейного проведення зимових свят. Яскравою крапкою цього заходу стало вручення подарунків та солодощів для дітлахів.