Гірко Алла Григорівна

Гірко Алла Григорівна народилася ЗО червня 1970 року в м.Сквира Київської області.

В 1985 р. закінчила Сквирську 8-річну школу №5 на відмінно. В цьому ж році вступила до Київського республіканського медичного училища №1, яке закінчила в 1988р. і здобула спеціальність фельдшер-лаборант.

Трудову діяльність розпочала з лютого 1989р .по вересень 1989р. в Сквирській райсанепідемстанції на посаді помічника ентомолога.

З жовтня 1989р. по березень 1990р. працювала в центральній районній лікарні №1 Дарницького району в м. Києві на посаді медичної сестри відділення функціональної діагностики.

З квітня 1990 р.по липень 1991р. працювала в Київському науково-дослідницькому інституті «Хлорпроект».

З травня 1992р. по жовтень 1995р. працювала в Сквирській центральній лікарні на посаді фельдшера-лаборанта.

З вересня 1994р. по червень 1995р. навчалася в Сквирському професійно-технічному училищі №29 і здобула спеціальність бухгалтер с/г виробництва.

З січня 1996р. по березень 2003р. працювала в Сквирській райСЕС на посаді помічника санітарного лікаря по загальній гігієні.

В 2002 році вступила до Білоцерківського державного аграрного університету.

В березні 2003р. призначена за конкурсом на посаду провідного спеціаліста відділу пенсійого забезпечення в Управління Пенсійого фонду України у Сквирському районі.

В лютому 2008р. призначена на посаду головного спеціаліста відділу з призначення пенсій УПФУ у Сквирському районі.

В березні 2008р. закінчила Білоцерківський державний аграрний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

За поданням голови Сквирської райдержадміністрації нагороджувалась грамотою за особистий внесок в справу реалізації соціальної політики держави, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

В лютому 2014р. переводом призначена на посаду провідного спеціаліста відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи ПФУ у Білоцерківському районі. В січні 2015р. звільнилась із займаної посади за власним бажанням.