Змога навчитися надавати психологічну підтримку на якісно новому рівні

|  13. 12. 2017

Минулого тижня за підтримки американського благодійного фонду «Cristians Care International» (президент - Дон Горвіц) та за сприяння міського голови Геннадія Дикого стартував важливий для міста соціальний проект, який дасть змогу долучилися білоцерківським психологам до апробування кращих методик Вашингтонського центру психології.

Навчання та участь у проекті – це   можливість надавати психологічну підтримку та допомогу дітям Білої Церкви на якісно новому рівні. 

Відома психолог та тренерка Erika Moltz провела 5 годинне он-лайн  навчання на тему: «Основи психологічної травми: вплив травми на мозок та поведінку дітей». У тренінгу взяли участь психологи навчальних та дошкільних закладів, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», Служби підтримки ветеранів, учасників бойових дій, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центру практичної психології управління освіти та науки Білоцерківської міської ради.

Надалі такі тренінги будуть проводитись щомісяця. Також міські психологи зможуть отримувати індивідуальні он-лайн консультації у Вашингтонських колег, аби покращити свою кваліфікацію та мати змогу надавати більш фахові консультації дітям та їх батькам.