На прийомі кожному із 30 білоцерківців міський голова приділив належну увагу

|  07. 12. 2017

06 грудня міський голова Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян.

Цього дня 30 білоцерківців звернулися до міського голови з питаннями щодо сприяння у вирішенні як особистих, так і загальноміських проблем. Кожному з них Геннадій Дикий приділив стільки уваги – скільки потребувало вивчення кожного звернення.

Зокрема мешканці будинків за адресами пр. Кн. Володимира, 3 та Торгова плаща,16 звернулися з проханням розглянути можливість проведення ремонтних робіт їхніх багатоповерхівок, а жителі будинку по вул. Банкова, 11 – підвалу. Щодо облаштування дитячого майданчика клопотали громадяни, що проживають на вул. О. Гончара, 2, а жителі вул. Леваневського, 30 - провести благоустрій їхньої  прибудинкової території.

Жителі провул. Академічний акцентували увагу на необхідність проведення ремонту тротуару, вул. О. Теліги – на асфальтування дорожнього покриття, а вул. Східна – на реконструкцію зовнішнього освітлення. А ось білоцерківці, які проживають на вул. І. Кожедуба звернулися із проханням прибрати існуючий обмежувач швидкості руху («лежачий поліцейський»), оскільки на їхню думку він спричиняю руйнацію їх приватних будинків.

Білоцерківці також зверталися із проханнями посприяти в отриманні житла, встановленню квартирних засобів обліку витрат газу, проведенню ремонту помешкань, вирішенню спірних питань із сусідами, працевлаштуванню, отриманню матеріальної допомоги та ін.

Також були розглянуті й інші питання. Всім громадянам, які звернулися до Геннадія Дикого, надано роз’яснення. Відповідним службам  були дані доручення щодо їх вирішення.

Попередньо на прийом до міського голови можна записатись у відділі звернень громадян, який  знаходиться за адресою: м. Біла Церква, Торгова площа, 6,  або  за тел. 5-36-64.