Відбувся аукціон з продажу об’єктів комунальної власності міської ради

|  24. 11. 2017

24 листопада відбувся перший у цьому році аукціон з продажу майна Білоцерківської міської ради. На аукціон було виставлено 2 лоти, на кожен з яких було подано по дві заявки, сплачено гарантійні та реєстраційні внески учасниками аукціону.

Таким чином, із дотриманням усіх вимог чинного законодавства, об’єкт комунальної власності – нежитлове приміщення загальною внутрішньою площею 48,7 кв.м, що знаходиться на балансі КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора №7» за адресою м.Біла Церква, вул.Леваневського, 55, був проданий за 315 612 грн (стартова ціна без ПДВ – 286 920 грн. ПДВ становить 57 384 грн). Щодо другого лота – об’єкта комунальної власності, нежитлового приміщення загальною внутрішньою площею 17,4 кв.м, що знаходиться на балансі КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора №7» за адресою: м.Біла Церква, вул.Леваневського, 59, зі стартовою вартістю 102 182 грн (з ПДВ 20 436,40 грн) аукціон не відбувся, оскільки другий учасник не погодився із початковою вартістю об’єкта.

Об’єкти комунальної власності були виставлені на аукціон за ціною без податку на додану вартість. ПДВ нараховується на остаточну вартість продажу майна. Крок аукціону становив 10% від початкової вартості без ПДВ.

Більш детальну інформацію щодо проведення наступних аукціонів можна буде дізнаватися на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

У заході взяли участь: начальник управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради Руслан Гребенюк, представники громадськості.