13.11 Білоцерківська ОДПІ ІНФОРМУЄ

Дата :
2017-11-13

Про зміни в структурі Білоцерківської ОДПІ

Нещодавно на брифінгу із представниками засобів масової інформації в.о начальника Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко детально зупинився на структурних змінах, проведених в територіальних органах Державної фіскальної служби.

Так, з урахуванням змін у Податковому кодексі України, наказом ДФС України від 06.02.2017 №57 «Про внесення Змін до наказу ДФС від 19.10.2016 №875» затверджені нові функції та процедури для структурних підрозділів ГУ та ОДПІ. Крім того, наказом ДФС України від 17.02.2017 №100 «Про внесення змін до наказу ДФС від 25.12.2015 №996» затверджено зміни щодо чисельності працівників територіальних органів ДФС.

Згідно із проведеними змінами підрозділи адміністрування податків і зборів з юридичних та фізичних осіб, погашення боргу переведені в структуру ГУ ДФС у Київській області та на сьогодні функціонують як Білоцерківське відділення ГУ ДФС у Київській області.

Керівником Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області призначено Козирєва Павла Генріховича.

Слід зазначити, що адміністрування податків і зборів з юридичних та фізичних осіб по території обслуговування Кагарлицького, Миронівського та Богуславського районів буде здійснюватись новоствореним  Обухівським відділенням  ГУ ДФС у Київській області.

Сервісне обслуговування з надання адміністративних послуг, як зазначив очільник Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко, залишається незмінним і здійснюється, як і раніше, в Центрах обслуговування платників.

Білоцерківська ОДПІ