Спортивний фестиваль «Ти зможеш, якщо зміг я»

|  13. 11. 2017

9 листопада у місті Біла Церква з метою популяризації здорового способу життя і залучення школярів до активних занять фізичною культурою та спортом у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19 (директор - Валентина Іщук) відбувся відкритий міський спортивно-оздоровчий фестиваль серед дітей з особливими потребами «Ти зможеш, якщо зміг я». Захід також був присвячений Дню створення книги рекордів Гіннеса.

Фестиваль організований відділом з питань фізичної культури та спорту міської ради, управлінням освіти і науки міської ради і Білоцерківським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за сприяння адміністрації та педагогічного колективу Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи № 19, громадської спортивної організації «Федеративне футбольне суспільство Білоцерківщини».

Організаторів, учасників, гостей фестивалю теплими словами привітали начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Валентина Коросько та завідувач науково-педагогічного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Владислав Висторожський.

Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» представили присутнім показовий виступ.

Спортивна програма фестивалю складалась з естафети «Веселі старти» та змагань із футзалу. У фестивалі взяли участь діти віком від 7 до 14 років у складі п’яти команд: «Спритні», «Дужі», «Зірка», «Дружба», «Метеор».

В естафеті «Веселі старти» І місце зайняла команда «Спритні», ІІ місце – команда «Дужі».

У змаганнях із футзалу І місце здобула команда «Метеор», ІІ місце – команда «Зірка», ІІІ місце – команда «Дружба».

Переможці естафет і змагань були нагороджені медалями та дипломами, команди-переможці у змаганнях із футзалу – кубками відповідних ступенів. Всі присутні на спортивному святі вихованці БСЗШ №19 отримали солодкі призи від організаторів фестивалю.

В заході взяли участь в. о. директора  Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віталій Плющ,  інструктор методист Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Олександр Мамалига.

Учасники та гості спортивного свята отримали незабутні враження, безліч позитивних емоцій, відчули турботу про них, які їм так необхідні.

Фотографії до новини тут