Дата :
2017-11-09

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту –

рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження  Положення про порядок продажу земельних ділянок або прав на них  на конкурентних засадах»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Даний проект розроблений з метою забезпечення єдиного підходу до процедури продажу земельних ділянок або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису), що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Біла Церква на конкурентних засадах відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Головним розробником проекту регуляторного акту є управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради: 09100, м. Біла Церква, бульв.Олександрійський,75, тел. 39-18-08, 5-59-23,  Е-mail: [email protected]

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: new.bc-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 9-00 до 18-00 (перерва з 13-00 до 13-45) у письмовому або електронному вигляді за адресою управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради: 09100, м. Біла Церква, бульв.Олександрійський,75, тел. 39-18-08, 5-59-23,  Е-mail: [email protected]