09.11 Білоцерківська ОДПІ ІНФОРМУЄ

Дата :
2017-11-09

Понад 288 млн. гривень  єдиного податку сплатили  суб’єкти господарювання Білоцерківського регіону за 10 місяців 2017 року

Це майже на 68 млн. гривень більше минулорічних надходжень. При цьому юридичними особами сплачено 127 млн. гривень, фізичні особи-підприємці поповнили місцеві бюджети на майже 162 млн. гривень.

За словами в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігоря Орленка, спрощену систему оподаткування в переважній більшості використовують фізичні особи-підприємці. Так, кількість фізичних осіб – платників єдиного податку Білоцерківської ОДПІ становить 16531 особа. Це на 847 осіб більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

У розрізі відділень інспекції кількість підприємців - «спрощенців» розподіляється наступним чином: Білоцерківська ОДПІ (м. Біла Церква та Білоцерківський район) - 9731 особа; Кагарлицьке відділення - 1109 осіб; Богуславське відділення - 968 осіб;  Миронівське відділення - 940 осіб; Тетіївське відділення - 891 особа; Сквирське відділення - 764 особи; Таращанське відділення - 502 особи; Рокитнянське відділення - 718 осіб; Ставищенське відділення - 512 осіб; Володарське відділення - 396 осіб.

Білоцерківська ОДПІ нагадує, що перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб’єктом господарювання дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст.291 Податкового кодексу, щодо кількості найманих осіб, обсягу доходу та здійснення певних видів діяльності. Заява про застосування спрощеної системи оподаткування з 1 січня 2018 року та розрахунок доходу за попередній календарний рік (крім новозареєстрованих) подається не пізніше ніж за 15 календарних  днів до початку нового року.

Білоцерківська ОДПІ

З початку року надходження до місцевих бюджетів у Білоцерківському регіоні суттєво зросли

Місцеві бюджети Білоцерківського регіону з початку року отримали майже 1,6 млрд. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження склали понад 218 млн. гривень. Зокрема, лише у жовтні 2017 року  надходження склали 70 млн. гривень.

За словами в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігоря Орленка, домінуючим у формуванні місцевого бюджету протягом 2017 року залишається податок на доходи фізичних осіб. Наразі його надходження склали 975 млн. гривень, що становить 62% загальної суми надходжень. Цей податок є найбільшим за обсягом джерелом наповнення дохідної частини місцевого бюджету, надходження від якого є фінансово вагомими для розвитку місцевої громади та держави в цілому.

Крім того, суб’єкти господарювання фізичні та юридичні особи – платники єдиного податку поповнили місцеві скарбнички більш як на 288 млн. гривень. Це на 68 млн. гривень перевищує минулорічні надходження. У порівнянні з минулим роком більш як на 8 млн. гривень збільшились надходження з плати за землю і за поточний рік склали майже 167 млн. гривень.

Білоцерківська ОДПІ