Тридцять років Першій білоцерківській гімназії: через розум і серце – до храму душі

|  28. 10. 2017

27 жовтня в Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області. Саме тридцять років тому, у 1987-му, було засновано Білоцерківську середню школу №14, яка 1999 року була реорганізована у спеціалізовану школу з поглибленим вивчення англійської мови. І вже в 2002 році, за ініціативи Бориса Смутка та при підтримці тодішнього відділу освіти на базі 14-ї школи було відроджено Першу Білоцерківську гімназію, славні традиції якої продовжує нинішній колектив, очолюваний Сергієм Наконечним.

З нагоди свята слова вітань та вдячності на адресу всього гімназійного товариства – колективу, учнів та батьків сказав міський голова Геннадій Дикий:

«У гімназії працює чудовий колектив фахівців, здобутками і результатами роботи якого є випускники. До вашого закладу приїздять запозичувати досвід, мають бажання в ньому навчатися, він дозволяє відкрити потенціал і здібності дитини. Ваш колектив – найкращий! Зі святом вас!».

Начальник управління освіти і науки Юрій Петрик наголосив, що Перша білоцерківська гімназія має свої традиції, які підтримуються і зберігаються, постійно демонструє першість у різних рейтингах та напрямках, зосереджує увагу на розвитку дитини як особистості. Завдяки цьому учні гімназії стають не просто розумними, але й успішними.

Доповненням до слів вітань став цінний подарунок, який був вручений директору гімназії. Також кращі представники педагогічного колективу були відзначені грамотами міського голови, управління освіти і науки міської ради, профспілки працівників освіти і науки, а також грамотами директора гімназії.

Директор Першої білоцерківської гімназії Сергій Наконечний побажав навчальному закладу та всій гімназійній родині успіху, миру, всім випускникам стати успішними людьми.

Присутніх привітав колишній директор гімназії, а нині секретар Білоцерківської міської ради Борис Смуток, який очолював цей заклад 26 років. Він пригадав історію становлення навчального закладу, відмітив, що керівництво та викладачі гімназії, аби завжди бути на високому рівні, відвідували різні семінари, конференції – як в Україні, так і за кордоном. Борис Смуток відмітив, що саме завдяки обміну досвідом та співпраці із закордонними колегами, зокрема із гімназією в м.Штайр (Австрія), зародилася ідея створити гімназію і в Білій Церкві.

«Перша білоцерківська гімназія успішна саме завдяки успіхам своїх учнів, які і сьогодні не тільки пам’ятають про свою альма-матер, але й допомагають у її становленні. Серед випускників закладу  – народні депутати, наковці, учителі, лікарі, підприємці, офіцери, які й сьогодні боронять цілісність та незалежність нашої держави», - відмітив Борис Смуток.

На адресу присутніх слова вітань сказала депутат Київської обласної ради Ольга Бабій, яка побажала присутнім завжди мати бажання вчитися. Представникам педагогічного колективу були вручені грамоти Київської обласної ради та цінні подарунки.

До вітань приєднався депутат Білоцерківської міської ради Андрій Лєонов, який вручив гімназії сертифікат на придбання матеріалів для ремонту закладу.

Під час заходу присутні переглянули відеозвернення від випускників закладу. Теплими словами, щирими оплесками та квітами вітали ветеранів педагогічної галузі – викладачів гімназії. Також згадали імена тих, кого нема серед нас, але хто назавжди залишиться в серцях колег та учнів.

Під час заходу з творчими дарунками виступили: духовий оркестр та ансамбль ансамбль гітаристів школи мистецтв №6(керівник – Станіслав Жуковський), народний вокальний ансамбль «Співограй» ЦТДЮ «Соняшник»,  ансамбль народного танцю «Ровесник», переможниця шоу «Україна має талант. Діти-2» Вероніка Морська, вихованці Студії сучасної хореографії Fly, учні молодших класів, члени учнівського самоврядування, а також співочі таланти – випускники гімназії різних років.

У заході взяли участь: депутати Білоцерківської міської ради Олександр Русс, Дмитро Поліщук, представники педагогічних та учнівських колективів, громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Для довідки

Білоцерківське навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області продовжує традиції Білоцерківських гімназій ХІХ-ХХ ст. та школи №14. Зараз це освітній заклад, в якому працює 83 педагоги. Серед них – кандидат педагогічних наук, «Заслужений учитель України», 27 учителів-методистів, 14 старших учителів, 23 спеціалісти вищої категорії, 5 – першої. Гімназія прагне створити умови, у яких кожен мав би змогу відчути радість від досягнутого, бажання і надалі наполегливо працювати над собою.

Фотографії до новини тут