Витяг з ПРОТОКОЛУ № 10/17

Дата :
2017-10-25

засідання комісії по визначенню переможця конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

у відділах, управліннях і службах Білоцерківської міської ради

та виконавчого комітету

« 24 » жовтня  2017 року                                                                                                   м. Біла Церква

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати міському голові призначити на вакантні посади:

1.1. Бублик Оксану Григорівну – на посаду головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради (за -4, проти -, утримались - );

1.2. Щербину Владислава Віталійовича – на посаду головного спеціаліста відділу експлуатації житла управління житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці (за -4, проти -, утримались - ).

2. Рекомендувати міському голові призначити на вакантні посади   після проведення спеціальної перевірки відомостей щодо особи, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування:

2.1. Ярмолу Сергія Васильовича - на посаду начальника відділу охорони навколишнього природного середовища управління благоустрою та екології департаменту житлово-комунального господарства   Білоцерківської міської ради, з випробувальним терміном три місяці (за -4, проти -, утримались - ).

Голова конкурсної комісії     _________________

В.В.Гнатюк