Ткаченко Наталія Олександрівна

Автобіографія.

Я, Ткаченко (Старикова) Наталія Олександрівна, народилась 4 лютого 1978 року у місті Алчевську Луганської області.

У 1985 році пішла до СШ №1 імені О.М.Горького у місті Краснодоні. У 1995 році закінчила школу та вступила до Краснодонського вечірнього гірничого технікуму і в 1997 році закінчила повний курс названого технікуму за спеціальністю "Економіка підприємства".

У 2003 році була прийнята до Управління ПФУ у місті Краснодоні Луганської області на посаду спеціаліста 2 категорії по виплаті пенсій відділу пенсійного забезпечення. У вересні 2003 року вступила до Донбаського державного технічного університету і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Економіка підприємства" та здобула кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

У 2014 році у зв'язку з початком АТО  переїхала  до Білої Церкви.

У 2014 році за переведенням звільнена до УПФУ у місті Білій Церкві та призначена на посаду провідного спеціаліста відділу з виплати пенсій.

У березні 2017 року звільнена у зв'язку зі скороченням штату.