Інформація щодо пожежі на заводі «Біофарма»

|  26. 09. 2017

25 вересня 2017 року о 18 годин 59 хвилин диспетчерський пост Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС у Київський області отримав повідомлення про пожежу на ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма».

Пожежа сталася на складі готової продукції (одноповерховій окремо розташованій будівлі ангарного типу)  площею близько 2 тис.м2.

До гасіння пожежі було залучено 18 одиниць техніки та 82 рятувальника. Пожежу було локалізовано о 21.50, а ліквідовано 26 вересня о 09.20.

За попередніми даними жертв та постраждалих немає.

Весь час відповідними службами здійснювався моніторинг рівня забруднення повітря у різних мікрорайонах міста.

За результатами лабораторних досліджень повітряного середовища проведених спеціалізованою хіміко-радіологічною лабораторією групи радіаційного та хімічного захисту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Київській області та міським відділом лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»  вміст хімічних речовин в повітрі не перевищував гранично допустимі концентрації (ГДК).

Причини загорання встановлюються.