Державна служба України з надзвичайних ситуацій: робота з дітьми

|  05. 09. 2017

Державна служба України з надзвичайних ситуацій приділяє багато уваги роботі з дітьми. З вихованцями дошкільних навчальних закладів, учнями шкіл, училищ, студентами коледжів проводяться регулярні заходи: «Фестиваль Дружин юних пожежних», «Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності», акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Всі вони сприяють засвоєнню основ безпечної поведінки громадян, і виступають запорукою свідомої поведінки підростаючого покоління у майбутньому.

Так 4 вересня рятувальники Білоцерківського районного відділу завітали до Білоцерківського професійного ліцею, де розповіли учням про правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі, у лісі, правила безпеки у побуті. Також школярі дізналися про дії при виявленні підозрілих незнайомих предметів.

Ліцеїсти отримали вичерпну інформацію на підняті теми та отримали інформативні листівки.