Бублик Оксана Григорівна

Автобіографія

Бублик Оксана Григорівна народилася 23 квітня 1980 року в м.Тараща Київської області. Після закінчення Таращанської середньої школи №1 навчалася з 1995 по 1998 рр. в Таращанському агротехнічному коледжі за спеціальністю бухгалтерський облік і аудит, який закінчила з відзнакою.

Трудову діяльність розпочала у Веселокутській сільській раді з 22 червня 1998 року на посаді бухгалтера, одночасно вступивши на заочне відділення Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю фінанси.

З 18 жовтня 1999 року працювала в Південному міжрайонному контрольно-ревізійному відділі на посаді інспектора, спеціаліста І категорії, продовживши навчання у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, який закінчила у 2002 році.

З 20 червня 2002 року була прийнята на посаду головного спеціаліста-програміста відділу організації впровадження персоніфікованого обліку Білоцерківського міського ПФУ, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника, з 19 вересня 2002 року - на посаду провідного спеціаліста відділу організації впровадження персоніфікованого обліку. З 5 липня 2007 року - на посаду заступника начальника відділу відділу обліку надходження платежів, з 14 березня 2008 року - на посаду заступника начальника управління ПФУ у м.Білій Церкві-начальника відділу обліку надходження платежів, з 1 листопада 2011 року -на посаду начальника відділу обліку надходження платежів, з 5 квітня 2013 року - на посаду начальника відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян, з ЗО березня 2016 року по ЗО березня 2017 року - начальник відділу платежів до пенсійної системи.

Заміжня, маю доньку 2004р.н. та сина 2013р.н.