Першого вересня розпочнеться голосування за проекти громадського бюджету

|  30. 08. 2017

30 серпня відбулася прес-конференція заступника міського голови Інни Новогребельської, під час якої вона зосередила увагу на процедурі голосування задля визначення проектів-переможців громадського бюджету (бюджету участі), які будуть реалізовані у 2018 році. Голосування розпочнеться 1 вересня ц.р. і триватиме до 15 вересня ц.р.

Місця для голосування визначені й затверджені рішенням виконавчого комітету та розташовані за такими адресами:

- вул. Ярослава Мудрого, 15 (Виконавчий комітет міської ради);

- вул. Ярослава Мудрого, 19/1 (Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Кінотеатр ім. О. Довженка»);

- Торгова площа, 4/27 (Центральна бібліотека);

- Торгова площа, 11 (приміщення ЖЕК№6);

- вул. Вернадського, 10 (приміщення ЖЕК№6);

- вул. Леваневського, 34 (приміщення ЖЕК№7) - віддалене місце для роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг

- вул. Східна, 20 (Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №11 Білоцерківської міської ради Київської області);

- вул. Некрасова, 121 (Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №20 Білоцерківської міської ради Київської області);

- вул. Леваневського, 55 (Бібліотека-філіал №8);

- вул. Таращанська, 167 (Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №22 Білоцерківської міської ради Київської області);

- бульвар Олександрійський, 40 (Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №7 Білоцерківської міської ради Київської області);

- б-р Олександрійський, 125 (Бібліотека-філіал №9);

- б-р Олександрійський, 94 (готель «Рось»  1-й  поверх) - віддалене місце для роботи адміністраторів Центру надання адміністративних послуг;

- вул. Крижановського, 7 (Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Білоцерківської міської ради Київської області);

- вул. Польова, 70 (Білоцерківське навчально-виховне об’єднання  «Загальноосвітня школа  I-III ступенів №15 - Дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області);

- вул. Зарічанська, 42 (Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Білоцерківської міської ради Київської області).

Інна Новогребельська наголосила, що на кожній з дільниць будуть розміщені інформаційні матеріали про великі та малі проекти, які були затверджені виконавчим комітетом до голосування.

Кожен громадянин зможе віддати один голос за малий проект та один голос за великий проект. На дільницях працюватиме система попередження подвійного голосування, відповідальна особа за організацію проведення голосування здійснюватиме перевірку відсутності дублюючого голосування в онлайн-режимі за допомогою автоматизованого програмного забезпечення.

Право голосу має особа, громадянин України віком від 14 років, який зареєстрований або проживає на території м. Біла Церква, що підтверджується офіційними документами (паспортом, ID-карткою, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).

Особа, що має намір проголосувати, має надати відповідальній особі за організацію проведення голосування підтверджуючі офіційні документи (паспорт або ID-картку - обов’язково, довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документами, що підтверджують факт проживання в місті).

Пункти для голосування за проекти Громадського бюджету міста Біла Церква працюватимуть за таким розкладом:

Час голосування

01 вересня 2017 року

12:00 – 17:00

02 вересня 2017 року

03 вересня 2017 року

04-08 вересня 2017 року

09:00 – 17:00

09 вересня 2017 року

10 вересня 2017 року

11 – 15 вересня 2017 року

09:00 – 17:00

Заступник міського голови відмітила, що дільниці не прикріплені до районів, тобто жителі можуть зайти до будь-якої дільниці з необхідними документами і проголосувати. Також нагадала, що вся необхідна інформація розміщена на офіційному сайті міської ради і постійно оновлюється.

«Результати голосування будуть оприлюднені не пізніше ніж через 10 днів після закінчення голосування. Проект-переможець визначатиметься за рейтинговою системою. У разі однакової кількості, буде проводитися голосування у присутності авторів проектів. Тож не будьте байдужими. Прийдіть на дільниці і віддайте голоси за проекти. Усі вони різноманітні, цікаві і значною мірою здатні покращити інфраструктуру і благоустрій Білої Церкви», - наголосила Інна Новогребельська.