ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Дата :
2017-08-27

ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Біла Церква для участі в громадських слуханнях по розгляду містобудівної документації - проекту «План зонування частини території міста Біла Церква в межах кварталу, обмеженого вул. Логінова, вул. Першотравневою, вул. Ярослава Мудрого та вул. Григорія Ковбасюка».

Проект містобудівної документації розроблений ПТАМ «АММІ» на підставі п. 1 рішення Білоцерківської міської ради від 26 січня 2017 року № 454-24-VIІ «Про внесення змін до Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м. Біла Церква на період 2015-2019 рр. затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2015 року № 1444-73-VI», на основі Генерального плану міста Біла Церква з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

Зауваження та пропозиції надавати у письмовому вигляді до управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради з 17 серпня 2017 року до 17 вересня 2017 року за адресою: 09117, м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 75 прим. 134 (колишній бул. 50-річчя Перемоги), ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом.

Презентація проекту відбудеться 22 серпня 2017 року о 15-00 годині у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської  міської ради.

За детальною інформацією про хід громадських слухань по розгляду даної містобудівної документації можна ознайомитись в наступних випусках «Громадська думка», на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально» та в управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.