Про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви»

Дата :
2017-08-23

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 23 серпня  2017 року        м. Біла Церква                         № 424-К

Про  проведення  конкурсного відбору
на заміщення вакантної посади
директора комунального підприємства
Білоцерківської міської ради
«Агенція стратегічного
розвитку Білої Церкви»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження  міського голови  від 12 січня 2016 року № 8-К «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади  Білої  Церкви»:

1. Провести  конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» 29 серпня 2017 року о 14  годині 30 хв. в приміщенні малої зали Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 15 .

2. Затвердити комісію по проведенню конкурсного відбору на заміщення  вакантної посади директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви»   у складі:

ПІБ

Посада в конкурсній комісії

Хмурич Володимир Романович

Голова комісії

Заступник міського голови

Новогребельська Інна Володимирівна

Заступник голови комісії

Заступник міського голови

Загородня

Галина Іванівна

Секретар комісії

Начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород Білоцерківської міської ради

Земецька

Юлія Юріївна

Член комісії

Заступник начальника управління економіки – начальник відділу  аналізу і прогнозів соціально-економічного  розвитку міста

Самборук Олександра  Едуардівна

Член комісії

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення роботи міської ради,  виконавчого комітету  міської ради та її виконавчих органів юридичного управління Білоцерківської міської ради

6Гламазда Володимир МихайловичЧлен комісіїпредставник Асоціації депутатів Білоцерківської міської ради
7Кравчук Павло ВалерійовичЧлен комісіїпредставник громадської організації  «Молодіжна громадська організація « Об’єднання Регіонального Розвитку»

3. На виконання п.1 розділу 2 «Порядку призначення на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади  Білої  Церкви» (далі - Порядок) визначаю наступні умови проведення конкурсного відбору - проведення презентації конкурсантом перспективного плану розвитку підприємства (співбесіди):

3.1. На засіданні конкурсної комісії окрім конкурсантів та членів комісії можуть перебувати без права голосу та втручання в роботу і перешкоджання діяльності комісії представники ЗМІ та представники громадськості  з можливістю здійснення фото-відео та аудіо фіксації.

3.2. Особи, що спізнились на засідання комісії після початку її роботи не допускаються до приміщення, а конкурсанти вважаються такими, що не прибули на конкурс.

3.3.  У випадку перешкоджання чи втручання в  діяльність конкурсної комісії представниками ЗМІ чи громадськості, комісія зобов’язана видалити порушника з приміщення, де проводиться конкурс.

3.4. Після завершення конкурсу, у визначений п.3 розділу 4 Порядку строк, комісія оприлюднює на офіційному сайті Білоцерківської міської ради Висновок щодо результатів конкурсного відбору.

Міський голова                                                                                Г.А. Дикий