Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області інформує

Дата :
2017-08-01

Додаток

Фізична особа, яка переобладнала автомобіль на газ, має право на податкову знижку

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області нагадує, що фізичним особам, які переобладнали транспортний засіб та використовують біопаливо (біоетанол, біодизель, стиснутий або скраплений газ та інші види біопалива) та хочуть скористатися правом на податкову знижку, слід подати документи, які підтверджують витрати, здійснені для переобладнання транспортного засобу, сертифікат відповідності для транспортного засобу, що був переобладнаний, та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт).

Звертаємо увагу, що до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (п.п.166.2.1 п.166.2 ст.166 ПКУ).

Граничний термін подання декларації для реалізації права на податкову знижку за 2016 рік – 29 грудня 2017 року. Декларацію про майновий стан і доходи платники податку подають до податкової інспекції за місцем податкової адреси (реєстрації). Право на отримання податкової знижки у 2017 році щодо витрат, понесених у 2016 році, на наступний рік не переноситься.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном 39-11-71 або в Центрах обслуговування платників за місцем проживання. Адреси Центрів обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області: м. Біла Церква, бул. Олександрійський, 12; м. Богуслав, вул. Будівельна, 1; смт. Володарка, вул. Кооперативна, 13; м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1; м. Миронівка, вул. Соборності, 52; смт. Рокитне, вул. Радянська, 2; м. Сквира, вул. Богачевського, 20; смт. Ставище, вул. Генерала Кравченка, 1; м. Тараща, вул. Шевченка, 28; м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 22. Графік роботи Центрів обслуговування платників: понеділок – четвер: з 9:00 до 18:00, п’ятниця: з 9:00 до 16:45, перерва: з 13:00 до 13:45, субота: з 9:00 до 13:00, неділя – вихідний.

Білоцерківська ОДПІ

Податок на прибуток: за перше півріччя 2017 року звітуємо по-новому

За підсумками першого півріччя 2017 року подавати декларацію з податку на прибуток повинні платники, які:

- за минулий, 2016 рік, мали дохід понад 20 млн. гривень;

- ліквідуються в ІІ кварталі 2017 року;

- з ІІІ кварталу перейшли на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

- є платниками єдиного податку 3 групи — юридичними особами та виплачують дивіденди засновникам — юридичним особам і сплачують авансові внески з податку на прибуток.

Подати декларацію з податку на прибуток за перше півріччя 2017 року необхідно не пізніше 9 серпня 2017 року, а сплатити податок на прибуток за перше півріччя — не пізніше 18 серпня 2017 року. Так, станом на 01.07.2017 року від платників Білоцерківської ОДПІ надійшло 103,6 млн. гривень податку на прибуток. Це на 7 млн. гривень більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Окрім цього, 9 червня 2017 року набрав чинності наказ Мінфіну від 28.04.2017 р. № 467, яким було внесено зміни до форми декларації з податку на прибуток. Платникам податку на прибуток, які звітують щокварталу за звітний (податковий) період - півріччя поточного року, ДФСУ в листі від 30.06.2017р. № 16989/7/99-99-15-02-01-17 рекомендовано подавати податкову декларацію за оновленою формою.

Білоцерківська ОДПІ