З початку року платниками Білоцерківського регіону сплачено майже 1,7 млрд. гривень податків і зборів

Дата :
2017-07-05

Протягом січня-червня 2017 року платниками Білоцерківської ОДПІ та відділень сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,7 млрд. гривень, що майже на 459 млн. гривень більше минулорічних надходжень.

До загального фонду державного бюджету надійшло 758,3 млн. гривень, в тому числі податку на прибуток  - 103,6 млн. гривень, податку на додану вартість – 369,4 млн. гривень.

До місцевих бюджетів надійшло 941,2 млн. гривень, в тому числі до бюджету Білоцерківщини сплачено 472,5 млн. гривень, Миронівщини – 110,1 млн. гривень, Кагарличчини – 65,8 млн. гривень, Сквирщини – майже 61 млн. гривень, Богуславщини – 45,6 млн. гривень, Рокитнянщини – 43,5 млн. гривень, Тетіївщини – 42,2 млн. гривень, Таращанщини – 36,6 млн. гривень, Ставищенщини – 32,1 млн. гривень та Володарщини – 31,8 млн. гривень.

Найбільшу питому вагу у надходженнях до місцевих скарбничок складає податок на доходи з фізичних осіб – майже 619 млн. гривень, єдиний податок – 148,1 млн. гривень та плата за землю – 94,7 млн. гривень.

Окрім того, за півріччя  2017 року платниками Білоцерківської ОДПІ сплачено до бюджету 761,7 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та майже 59 млн. грн військового збору на підтримку Української армії.

Зустріч із ЗМІ : Наповнення бюджетів та затвердження ставок

Нещодавно в ході прес-конференції в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ Ігор Орленко повідомив, що в умовах соціально-економічної нестабільності платники Білоцерківського регіону продовжують виконувати свої зобов’язання зі сплати податків і зборів.

Так, за підсумками січня – червня поточного року платниками податків регіону до Зведеного бюджету перераховано майже 1,7 млрд. гривень податків і зборів. Із них до державного бюджету сплачено 758,3 млн. гривень, до місцевого - 941,2 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження до бюджетів склали майже 215 млн. гривень. та  понад 244 млн. гривень відповідно.

Як відмітив Ігор Орленко, важливим чинником своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів є терміни прийняття та затвердження ставок податків місцевими органами самоврядування. Зокрема, п. 12.3.4 статті 12 Податкового кодексу України визначено, що рішення про встановлення місцевих податків  та зборів офіційно оприлюднюються відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується їх застосування.

Білоцерківська ОДПІ

Додаткові надходження до бюджету за рахунок діяльності оперативного управління Білоцерківської ОДПІ склали понад 3.4 млн. гривень

Працівниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області за січень-червень поточного року припинено діяльність 2 конвертаційних центрів, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України, з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку. Проконвертована сума грошових коштів склала понад 440 млн. гривень, у тому числі сума сформованого ризикового податкового кредиту з ПДВ – 73,4 млн. гривень.

Крім того, співробітниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ спільно з оперативним управлінням ГУ ДФС у Київській області протягом І півріччя 2017 року здійснено заходи щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів. За результатами проведених заходів вилучено спирт, паливо-мастильні матеріали та лікеро-горілчані вироби на суму 334,5 тис. гривень.

В цілому, за 6 місяців 2017 відшкодовано збитків по кримінальному провадженню в сумі 2 ,7 млн. гривень та забезпечено надходження коштів до державного бюджету по відпрацюванню вигодонабувачів, викритого в минулому році «конвертаційного центру», на суму 778 тис. грн.