Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

|  20. 06. 2017

20 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Розподілені кошти субвенцій

В ході засідання члени виконавчого комітету затвердили  перелік об’єктів і заходів, що фінансуються у 2017році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Доповідаючи дане питання, заступник міського голови Валерій Гнатюк зазначив, що до міста надійшли субвенцій в сумі 6 млн 400 тис. грн, які були внесені до  міського бюджету рішенням сесії міської ради.

Даним рішенням виконавчий комітет, за погодженням із депутатами міської ради, розподілив ці кошти  таким чином: 5 млн грн – на оснащення житлового фонду засобами обліку, використання, регулювання і споживання води та теплової енергії (загальнобудинковими лічильниками); 1,4 млн грн – на капітальний ремонт доріг пров. Січових стрільців третій та вул. Київська.

Буде проведено опитування білоцерківців

Під час засідання члени виконавчого комітету прийняли рішення про проведення письмового опитування громадян, яке буде здійснено з метою вивчення їх думки щодо можливості змін в адміністративно-територіальному устрої Білої Церкви відповідно до чинного законодавства України.

Міський голова Геннадій Дикий відмітив: «В 2014році рішенням Білоцерківської районної ради 70 тисяч білоцерківців, які проживають в мікрорайонах Піщаний, Таращанський та новозбудованому приватному  секторі біля нього, частині масиву Леваневського, Селекційній станції та ін. юридично залишилися поза межами індексно -кадастрової карти м.Біла Церква й належать до Шкарівської, Фурсянської, Піщанської сільських рад. Рішення було прийнято без погодження з міською радою. Проте фактично мікрорайони знаходяться в місті, їх жителі користуються всіма послугами, які забезпечує Біла Церква. Враховуючи доручення голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана щодо активізації процесу об’єднання територіальних громад, рішення Шкарівської, Фурсянської сільських рад не підтримувати об’єднання з територіальною громадою Білої Церкви та поставлене завдання вивчити думку громадян, які проживають на вищезазначених територіях, прийнято рішення провести дане опитування».

Отож, даним рішенням визначено провести  в термін з 20 червня до 01 серпня  поточного року письмове опитування серед громадян віком від 18 років, місце фактичного проживання яких знаходиться за межами індексно -кадастрової карти м.Біла Церква.

Документом затверджено  питання, що виносяться на письмове опитування громадян, місце фактичного проживання яких є Біла Церква: «Чи підтримуєте Ви пропозицію можливого приєднання Вашого домоволодіння (домогосподарства) до села Шкарівка чи/або Фурси?».

Також затверджено  питання, що виносяться на письмове опитування громадян, місце фактичного проживання яких не є місто Біла Церква, проте території яких входять в межі  затвердженого Генерального плану Білої Церква: «Чи підтримуєте Ви  пропозицію можливого приєднання Вашого домоволодіння (домогосподарства) до м.Біла Церква?».

Рішенням затверджено  склад  груп зі збору підписів з проведення письмового опитування, форма Листка письмового опитування, визначено межі територій для проведення відповідного заходу: суміжні  території в межах затвердженого  Генерального плану  м.Біла Церква, які  розташовані  поза  індексно-кадастровою картою.

Ряду структурних підрозділів міської ради доручено провести відповідні заходи щодо організації проведення опитування, забезпечення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення тощо.

Під час засідання також було розглянуто два питання, стосовно встановлення опіки з яких були прийняті відповідні рішення.