Шановні працівники медичної галузі!

|  16. 06. 2017

Я радий привітати Вас із Вашим професійним святом.

Ви є представниками найгуманнішої в світі професії. Бути лікарем - це покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди прийти на допомогу   є основними принципами Вашої роботи.

Переконаний, що знання, багатий професійний досвід і прагнення до змін кожного з вас допоможуть нам у складних процесах реформування медичної галузі в місті.

Я впевнений, що кращі традиції української медичної еліти - лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професіоналізм - будуть тільки примножуватись та слугувати на благо мешканців Білої Церкви.

Щиро хочу побажати Вам міцного здоров'я і благополуччя, так необхідних у Вашій нелегкій та благородній справі, наснаги та невичерпних життєвих сил!

Нехай здійснюються ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

З повагою
Міський голова                                                                                          Геннадій Дикий