Лише місяць залишився до закінчення формування нового реєстру неприбуткових організацій

Дата :
2017-06-02

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що 1 липня 2017 року закінчується термін формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

З метою включення до нового Реєстру неприбуткові організації зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність із вимогами, встановленими п. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та надати копії документів контролюючому органу за місцем основної реєстрації .

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року № 195 встановлено, що неприбуткові організації, які не привели свої установчі документи у відповідність та не надали їх копії контролюючому органу, будуть виключені з Реєстру неприбуткових організацій після 1 липня 2017 року, а релігійні організації – після 1 січня 2018 року.

Білоцерківська ОДПІ

Зарплата в «конвертах»- актуальна тема сьогодення

Питання легалізації заробітної плати та підвищення її рівня були і залишаються найважливішими напрямами роботи фіскальної служби, адже, працюючи легально, працівники отримують не тільки заробітну плату, а й соціальні гарантії.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 січня 2017 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату в розмірі 3200 грн., з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок (ЄВ).

Як свідчить практика, багато роботодавців малого та середнього бізнесу  не укладають трудові договори з найманими працівниками з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку. Якщо працівник отримує зарплату в «конверті» і роботодавець не сплачує із його зарплати ЄВ, цей період не буде зарахований до страхового стажу найманого працівника.

Білоцерківська ОДПІ наголошує, що кожен працюючий громадянин має стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин, інакше це сприятиме розвиткові тіньових схем ухилення від сплати роботодавцями податків, і в результаті – відсутність  стабільних надходжень до бюджету та соціальна незахищеність  працівників.

Білоцерківська ОДПІ