Маршрутки онлайн

|  09. 06. 2017

08 червня відбулося чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху, яку провів голова комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський.

Зокрема, серед питань порядку денного розглянули питання про дотримання автоперевізниками умов договорів на перевезення пасажирів.

Як зазначив Максим Свірський, в рамках транспортної реформи, яка триває в місті, однією з умов договору на перевезення є - обладнання маршрутних засобів GPS-навігаторами. Ця умова є обов’язковою для всіх перевізників, з якими в 2017 році заключали договори. Таке нововведення, не лише допомагає пасажирам краще орієнтуватися у русі транспорту, а й слугує додатковим контролем за виконанням умов договору. Адже, GPS-моніторинг дозволяє вирішити проблему, на яку мешканці нарікали найбільше –  не дотримання графіків та інтервалів руху автобусами, а іноді й, взагалі, відсутність транспортних засобів на маршруті. Окремо зазначимо, що за допомогою трекерів, можна відслідковувати не лише графік руху маршруток, а й дотримання ними швидкісного режиму.

Під час засідання інспектор відділу транспорту та зв’язку міської ради Віктор Клочан доповів, що на даний момент міські маршрути № 4, 11, 21, 22, 25 повністю або частково обладнано GPS-навігаторами. Під час засідання, перевізникам, які повинні, але не виконали цю умову, було вручено попередження з вимогою негайного усунення порушень. Нагадаємо, що п’ять і більше попереджень можуть бути підставою для розірвання договору з перевізником.

Відтепер, кожен житель, маючи доступ до мережі інтернет, за посиланням https://city.dozor.tech/ua/bila-cerkva/city, в режимі онлайн, може відстежити де знаходяться, не лише тролейбуси, а й  транспортні засоби міських маршрутів №4, 21, 22, 25. Для зручності було розроблено також мобільну версію цього додатку і мешканець зі смартфоном, на зупинці, може бачити через скільки прибуде наступна маршрутка.