У Білій Церкві відкрито літні пришкільні табори

|  06. 06. 2017

06 червня у Білій Церкві відбулося урочисте відкриття низки літніх пришкільних таборів, які діятимуть при 15 навчальних закладах. На відпочинку в них перебуває 1511 дітей.

Зокрема цього дня було відкрито табірну зміну лідерів учнівського самоврядування «Успішний крок» при Білоцерківській гімназії №2. Вона прийняла на відпочинок 131 дитину, в т.ч. 19 дітей та 2 викладачі з м.Попасна Луганської області.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Ольга Настіна, яка побажала дітям, аби кожен день їхнього перебування у таборі був цікавим, корисним, насиченим, яскравим та незабутнім.

Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик відмітив, що відкривати кожного літа табірну зміну лідерів учнівського самоврядування уже стало доброю традицією в Білій Церкві, і робота даного табору дає учням чудову нагоду відпочити, розважитися, напрацювати перспективи на наступний навчальний рік тощо.

Під час заходу наголосили, що Біла Церква постійно долучається до акцій з метою підтримки дітей із м.Попасна, тож присутнім побажали, аби таке спілкування переросло в міцну дружбу, гарні людські взаємини.

При таборі працюватиме 6 загонів, окремі серед яких мають певне спрямування – правознавство, журналістика, оздоровлення та спорт тощо. У рамках дійства кожен загін виступив із презентацією, під час якої і розкрив особливості свого напрямку.

Учителі та учні з м.Попасна висловили білоцерківцям вдячність за теплий прийом, за можливість провести час весело та цікаво, відновитися емоційно та фізично, а також знайти нових друзів.

Варто відмітити, що протягом зміни з дітьми працюватимуть вихователі, педагоги-організатори начальних закладів Білої Церкви. У програму перебування в таборі, яка розрахована до 23 червня ц.р., включене одноразове харчування (обід), насичена пізнавально-розважальна програма, майстер-класи, тренінги, заняття.

Для дітей з м.Попасна розроблена окрема програма, спрямована на те, щоб діти могли більше дізнатися про Білу Церкву, якнайкраще відпочити на оздоровитися. Ці діти проживатимуть у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» м.Біла Церква, де зможуть пройти психологічну реабілітацію та отримати індивідуальні консультації з різних соціально-правових питань, які хвилюють їх та членів їхніх родин.

У заході також взяли участь педагоги, представники громадськості та місцевих ЗМІ.