Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення суб’єктами господарювання благоустрою територій міста Біла Церква»

Дата :
2017-05-26

Відповідно до статей 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення суб’єктами господарювання благоустрою територій міста Біла Церква».

Даний проект розроблений з метою забезпечення єдиного підходу при оформленні суб’єктами господарювання суспільних (громадських) зон  міста в рамках виконання робіт із благоустрою територій відповідно до пункту 44 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Головним розробником проекту регуляторного акту є департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради: 09100, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2, другий поверх, приймальня, тел. 5-10-47, Е-mail:djkgbmr@gmail.com

Проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення суб’єктами господарювання благоустрою територій міста Біла Церква» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: bc-rada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 9-00 до 18-00 (перерва з 13-00 до 14-00) у письмовому або електронному вигляді за адресою департаменту  житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради: 09100, м. Біла Церква, вул. Андрея Шептицького, 2, другий поверх, приймальня, Е-mail:djkgbmr@gmail.com

Заступник міського голови                                         В.В. Гнатюк