ЗВЕРНЕННЯ ДО НАСЕЛЕННЯ:профілактична хлорація шахтних колодязів громадського користування

Дата :
2017-05-24

На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при міськвиконкомі, КП БМР «Міська служба замовника» в період з 05 червня по 15 липня 2017 року буде проводити профілактичну хлорацію шахтних колодязів громадського користування. Ця робота проводиться з метою попередження розповсюдження кишкових інфекцій серед населення міста, яке користується водою шахтних колодязів. Тому звертаємось до населення – посприяти працівникам КП БМР «Міська служба замовника» в проведенні цієї важливої профілактичної справи. Інформацію по даному питанню можна отримати по телефону: 5-32-51.

Начальник КП Білоцерківської
міської ради «Міська служба замовника»
В.І. Улютін