Піщана Анна Олександрівна

Автобіографія

Я, Піщана Анна Олександрівна народилася 17 січня 1993 року в місті Біла Церква Київської області. Українка, громадянка України.

З вересня 1999 року до травня 2010 року навчалася в Білоцерківській спеціалізованій школі № 9, де одержала атестат про повну середню загальну освіту.

У вересні 2010 року вступила до Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу « Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» який закінчила у 2015 році здобувши кваліфікацію бакалавр з права.

У вересні 2015 року вступила до Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу « Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» який закінчила у 2017 році здобувши кваліфікацію магістр з фінансів та кредиту.