У Білій Церкві обговорили встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

|  12. 05. 2017

У п’ятницю, 12 травня, відбулося засідання «круглого столу» щодо питання місцевих податків і зборів на 2018 рік, яке провела заступник міського голови Інна Новогребельська.

Відповідний проект регуляторного акту – рішення Білоцерківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Білій Церкві на 2018 рік» було оприлюднене на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів, а також у місцевих друкованих ЗМІ.

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку міста Біла Церква, відповідно до п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зокрема, проектом рішення пропонується встановити на території  міста Біла Церква такі види податків, як:

-   податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

-   земельний податок;

-   єдиний податок;

-   транспортний податок;

-   туристичний збір.

По кожному з даних видів податків проектом рішення також пропонується визначити: платників податку; об’єкт оподаткування; базу оподаткування; ставку податку; податковий період; порядок обчислення суми податку; строки сплати податку; порядок сплати податку; строки та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку; податкові пільги та порядок їх застосування.

Під час засідання «круглого столу» учасники детально обговорили особливості та наслідки встановлення податкових ставок з урахуванням соціально-економічної ситуації в Білій Церкві, рівня індексації заробітної плати, динаміки зайнятості населення міста тощо.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту й аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їхніх об’єднань до 21 травня ц.р. у письмовому або електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради: 09107, м.Біла Церква, вул. Я.Мудрого, 15, кабінет №6, тел./факс: 5-96-05, e-mail: bceconomy@ukr.net. У подальшому рішення буде винесене на розгляд та затвердження сесією Білоцерківської міської ради.

У заході взяли участь: депутати Білоцерківської міської ради Сергій Наконечний та Сергій Мартинюк, в.о. начальника Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Ігор Орленко, керівники управлінь та відділів міської ради, представники підприємств та громадських організацій Білої Церкви.