Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Дата :
2017-05-12

Осіб, які не набули трудового  стажу для призначення пенсії та отримують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам » при цьому розмір зазначеної допомоги є меншим від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( з травня 2017 р. – 1312 гривень, з  грудня 2017- 1373 гривні ) просимо звернутись для визначення права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям  відповідно до  норм Закону України « Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

За детальною інформацією просимо звертатись до «єдиної приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква , провулок Ковальський, буд. 14. Телефон для довідок 39-05-13.

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради