Збираємо пропозиції щодо вшанування борців за волю та незалежність України

Дата :
2017-05-10

Події на Майдані, війна на сході країни не оминули наше місто. З метою гідного вшанування померлих у боротьбі за волю і незалежність України міським головою ініційоване обговорення способу увіковічення загиблих герої. Виконавчим комітетом міської ради  прийняте рішення «Про громадське обговорення питання вшанування в місті Біла Церква учасників боротьби за волю та незалежність України».

Просимо всіх небайдужих долучитись до обговорення важливих питань способу і місця вшанування та висловити своє бачення щодо того, чи це має бути один загальний монумент Героїв Небесної Сотні та учасників бойових дій на сході України, чи різні пам'ятники, чи композиція, меморіал, пам’ятний знак, облаштування громадського простору, чи будь-які інші способи.

Свої пропозиції  можна надавати до 15 травня до управління містобудування та архітектури за адерсою: б-р Олександрійський, 75 (контактна особа: Голуб Олександр Михайлович, телефон: 5-12-64; e-mail:[email protected]) або до відділу культури та туризму за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 36 (контактна особа: Ковальська Юлія Іванівна, телефон: 5-40-65; e-mail:[email protected]

В подальшому всі запропоновані ідеї будуть опрацьовані та винесені на широке обговорення білоцерківців із залученням експертів, спеціалістів і всіх небайдужих. Після обговорення, пропозиції, які отримають найбільшу підтримку, винесуть на затвердження міської ради і буде оголошено всеукраїнський конкурс серед архітекторів та скульпторів на найкращий проект пам’ятника.