В Білій Церкві відбулося засідання колегії Держпродспоживслужби Київської області

|  04. 05. 2017

04 травня в м.Біла Церква відбулася розширена колегія працівників Держпродспоживслужби Київської області, яку провела в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олена Матвієнко.

В ході засідання колегії перед присутніми виступив міський голова Геннадій Дикий.  Він відмітив, що робота служби є дуже важливою для країни та спрямована на підтримку стабільної епізоотичної ситуації, забезпечення належного рівня ветеринарного і санітарного контролю та захист життя людей і тварин.

Виступаючи перед присутніми  в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олена Матвієнко зазначила, що метою засідання колегії є підведення підсумків роботи служби за I квартал 2017 року та отримання практичного досвіду під час огляду лабораторії Управління Держпродспоживслужби в м.Біла Церква.

Під час заходу було прозвітовано стосовно підсумків роботи служби за I квартал 2017 року. А саме:

-         стан виконання протиепізоотичних заходів. Присутні проаналізували основні та найбільш небезпечні інфекційні захворювання, якими можуть хворіти тварини та поінформували про головні заходи, які проводяться службою щодо попередження і розповсюдження даних інфекцій, проведення профілактичної роботи в містах та районах Київської області (введення карантину, вакцинація тощо);

-         забезпечення працівників служби засобами особистого захисту, діагностично-лабораторними засобами та ін.;

-         проведення обліку даних (відповідно до спеціалізованої програми) захворюваності худоби: ідентифікація тварин, лабораторні дослідження, проведення перевірок з протиепізоотичної роботи в області тощо;

-          забезпечення державного санітарно- контрольного нагляду продуктів харчування;

-         оптимізація та реорганізація лабораторної мережі, забезпеченість лабораторій необхідним обладнанням та штатними працівниками;

-         стан проведення реєстрації та ідентифікації тварин в Київській області;

-         забезпечення безпечності харчових продуктів та здійснення нагляду за  епізоотичною ситуацією та виконання протиепізоотичних заходів в даній сфері та ін.

По закінченню колегії всі присутні мали можливість ознайомитися з роботою  лабораторії Управління Держпродспоживслужби в м.Біла Церква.

В засіданні колегії взяли участь начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби в Київській області Микола Тібеж, в.о. начальника Управління Держпрожспоживслужби в м. Біла Церква Володимир Вовкотруб, представники міст та районів Держпрожспоживслужби Київської області.