|  24. 04. 2017
Управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради інформує що з 24.04.2017 в м. Біла Церква впроваджена урядова програма «Доступні ліки». Відповідно до вище вказаної програми пацієнти зможуть отримати лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з доплатою,перелік лікарських засобів затверджений наказом МОЗ від 03.04.2017 №360 «Про затвердження Реєстру лікарських засобів вартість яких підлягає відшкодуванню».
Станом на 21.04.2017 лікувально-профілактичними закладами  укладено договори з суб’єктами господарювання міста:

Назва суб’єкта господарювання

1.

Приватне                                                            підприєство  "ФАРМЕД"

м. Біла Церква, вул. Семашка, 9

2.

Підприємство  “Аптека №245”

м. Біла Церква, вул. Водопійна,19

3.

Комунальне підприємство  "Аптека  №1"

м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого, 64/2

4.

Комунальне підприємство  "Аптека №62"

м. Біла Церква,  вул. Гоголя, буд.42/17

5.

Приватне підприємство "Гіпократ"

м. Біла Церква, б-р Олександрійський, 95

6.

Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬБА ФАРМ"

м. Біла Цекрква, вул. Гагаріна, 25

7.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аптека № 250"

м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 26

8.

Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕГІОНАЛЬНА АПТЕЧНА МЕРЕЖА РУАН"

м. Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого, 45
вул. Ярослава Мудрого, 64/б.,
б-р Олександрійський, 137

9.

Комунальне підприємство "Аптека 113"

м. Біла Церква, Олександрійський бульвар, 137

Перелік аптек буде оновлюватися.

Виписати рецепт для отримання лікарських засобів безкоштовно або з доплатою можна в лікувально-профілактичних закладах за місцем проживання.