Про урядову програму «Доступні ліки»

Дата :
2017-04-11

Управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради інформує, що відповідно до урядової програми «Доступні ліки» пацієнти зможуть отримати лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою, згідно наказу МОЗ від 03.04.2017 №360 «Про затвердження Реєстру лікарських засобів вартість яких підлягає відшкодуванню».

Алгоритм дій: пацієнт звертається до лікаря лікувального закладу, отримує правильно виписаний рецепт на лікарський засіб (діюча міжнародна непатентована речовина) з дозуванням препарату відповідно до його стану та звертається до аптеки з позначкою «Доступні ліки» і отримує ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

Управлінням охорони здоров’я Білоцерківської міської ради зроблені кроки для реалізації в місті проекту «Доступні ліки»:

1.      В лікувально-профілактичних закладах , які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню створені реєстри пацієнтів з вище вказаними захворюваннями.

2.      Визначено перелік суб’єктів господарювання (аптек), які прийматимуть участь в реалізації урядової програми «Доступні ліки», з якими найближчим часом буде укладено договір про відшкодування витрат,  а саме:

1.

Приватне                                                            підприєство  "ФАРМЕД"

вул. Семашка, 9

2.

Підприємство  “Аптека №245”

вул. Водопійна,19

3.

Комунальне підприємство  "Аптека  №1"

м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого,64/2

4.

КП "Аптека №181"

м.Біла Церква, вул.Карбишева,63

5.

Комунальне підприємство  "Аптека №62"

09107,м. Біла Церква,                             вул. Гоголя, буд.42/17

6.

Приватне підприємство "Гіпократ"

б-р 50-річча Перемоги, 95

7.

Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬБА ФАРМ"

м. Біла Цекрква,

вул. Гагаріна,25

8.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аптека № 250"

вул. Ярослава Мудрого,26

9.

Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕГІОНАЛЬНА АПТЕЧНА МЕРЕЖА РУАН"

м. Біла Церква вул.Ярослава Мудрого, 45                                                                    вул. Ярослава Мудрого, 64/б.,                                                 б-р Олександрійський, 137

10.

Комунальне підприємство "Аптека 113"

м. Біла Церква, Олександрійський бульвар,137

11.

ФОП Голубенко Алла Леонідівна

б-р 50 Перемоги,78 .,

вул. Леваневського,57.,                        вул. Ярослава Мудрого,40., вул.Шевченко,74.,

вул. Некрасова,30.,                            вул. Ярмаркова,9.,

вул. Сквирське шосе,216.,              вул. Гординського,2а.,

б-р 50 Перемоги,137.,

б-р 50 Перемоги,84.,                                   вул. Ярослава Мудрого,62.,

вул. Тімірязєва 2а.,

вул. Ярослава Мудрого,5/13.,

вул. Сквирське шосе, 228.

12.

Товариство з обмеженою відповідальністю                                "Мед-сервіс"

вул. Леваневського,59.,

вул. Сквирське шосе,224.,

вул. Гончара Олеся,6

13.

Товариство з обмеженою відповідальністю "РОДОН ФАРМ"

м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 23

Відповідно до розпорядження Київської обласної адміністрації від 03.04.2017 №148 « Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань», місту виділена субвенція в розмірі 2 409 500 грн.  Наразі йде активна підготовка та оформлення належним чином документів для отримання коштів містом та передачі коштів лікувально-профілактичним закладам з тим, щоб у найкоротший термін урядова програма в місті запрацювала.