Увага! Громадське обговорення!

Дата :
2017-04-07
На виконання рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради розпочато громадське обговорення питання вшанування в місті Біла Церква учасників боротьби за волю та незалежність України.
Очікуються пропозиції від громадян та організацій щодо способу вшанування, а також визначення місця встановлення монументу, пам’ятного знаку тощо.
Просимо до 5 травня адресувати свої пропозиції до управління містобудування та архітектури за адерсою: б-р Олександрійський, 75 (контактна особа: Голуб Олександр Михайлович, контактний телефон: 5-12-64; e-mail:[email protected]) або до відділу культури та туризму за адресою:
вул. Героїв Небесної Сотні, 36 (контактна особа:Ковальська Юлія Іванівна, контактний телефон: 5-40-65; e-mail:[email protected]