Протокол засідання «круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту

Дата :
2017-03-30

засідання «круглого столу»
з обговорення проекту регуляторного акту – рішення

Дата:

29.03.2017 р.

Відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради

Актовий зал  -  початок о  10.00 год.

Присутні:

Гнатюк Валерій Володимирович  – заступник міського голови

Новогребельська  Інна Володимирівна – заступник міського голови

Денисова Людмила Болеславівна – начальник відділу капітального будівництва

Яровий Віктор Петрович – голова правління ТОВ «МЖК-БУД БЦ»

Овсенчук Олександр Володимирович – директор ТОВ «Білоцерківський МІСЬКБУД»

Шаповал Олена Миколаївна – начальник відділу з питань розвитку підприємства та інвестицій

Чміль Олександр Володимирович – завідувач виробничо-технічного сектору відділу капітального будівництва

Давидюк Олена Андріївна – спеціаліст I категорії відділу капітального будівництва

Штофич Віталій Валерійович – інспектор відділу інформаційно-комп`ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету.

Мужипова Олена Сергіївна – головний спеціаліст відділу інформаційних ресурсів та зв`язку з громадськістю.

Запрошені:

Мартинюк Сергій Іванович – Голова постійної комісії з питань  інвестицій, регуляторної

політики,торгівлі,послуг та розвитку підприємства,

власності,комунального майна та приватизації.

Голова депутатської фракції Білоцерківської міської

організації політичної партії

«Українське об`єднання патріотів -УКРОП».

Вовкотруб Володимир Григорович - Голова постійної комісії міської ради з питань

земельних відносин та земельного кадастру,

планування території,будівництва,архітектури,

охорони пам`яток історичного середовища та благоустрою.

Члени виконавчого комітету –Челюбеєв Серафим Васильович, Усенко Яків Віталійович, Тютюнник Іван Федорович, Рудюк Сергій Володимирович, Ребенко Степан Анатолійович, Поляруш Олександр Олексійович, Міщенко Василь Васильович, Маршалок Вадим Анатолійович.

Керівники фракцій та партій - «Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, «Опозиційний блок»,«Блок Петра Порошенка «Солідарність»,«Об`єднання «Самопоміч», Всеукраїнське об`єднання «Свобода».

Турій Олег Володимирович – Начальник відділу інформаційних ресурсів та зв`язків з громадськістю.

Головуючий на засіданні "Круглого столу" – Гнатюк В.В.

Секретар:- Давидюк О.А

Порядок денний:

Обговорення  проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року № 454-17- VII «Про встановлення порядку залучення, розрахунку і використання  коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Біла Церква».

Виступив :

Гнатюк В.В. відкрив засідання круглого столу та повідомив присутніх про основний зміст проекту рішення регуляторного акту «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2011 року № 454-17- VII «Про встановлення порядку залучення, розрахунку і використання  коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Біла Церква» та мету його прийняття.

Гнатюк В.В доповів, що проект даного регуляторного акту  розроблено за для забезпечення прозорої та спрощеної системи розрахунку пайової участі замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Запропоновано однаковий підхід до суб`єктів господарювання та встановлення єдиного відсотку  для усіх замовників,які мають намір укласти договір про пайову участь у розвиток інфраструктури міста.

В обговорені питання приймали участь представники  ТОВ «МЖК-БУД БЦ» Яровий Віктор Петрович, в результаті обговорення даного регуляторного акту присутніми та запрошеними не було надано зауважень щодо його положень. В процесі розгляду представникам ТОВ «МЖК-БУД БЦ»  було надано пояснення на виниклі запитання.

Гнатюк В.В. запропонував рекомендувати винести проект рішення на розгляд Білоцерківської міської ради.

Вирішили: рекомендувати винести проект рішення на розгляд Білоцерківської міської ради.

Головуючий                                           Гнатюк В.В.

Секретар                                              Давидюк О.А