Встановлено місцеві податки та збори

|  23. 03. 2017

Під час засідання 28 сесії міської ради депутати прийняли рішення про встановлення місцевих податків та зборів у м.Біла Церква на 2017рік.

Даний проект рішення попередньо пройшов всі необхідні процедури оприлюднення. Було проведено обговорення із підприємствами, організаціями  та установами різних форм власності, представниками міського бізнесу, де було висловлено ряд пропозицій та зауважень, які були враховані.

Отож, рішенням було встановлено ставки на такі види податків на території м.Біла Церква:

-податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ;

-земельний податок;

-єдиний податок.

Рішенням до кожного виду податків також визначено: платників податку; об'єкт оподаткування; базу оподаткування; податковий період; порядок обчислення суми податку; строки сплати податку; порядок сплати податку; строки та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку; податкові пільги та порядок їх застосування.

Детально із ставками податків, умовами та порядком їх сплати можна буде  ознайомитися на офіційному сайті міської ради.