До уваги керівників підприємств, організацій та установ різних форм власності міста Біла Церква!

Дата :
2017-03-22

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації інформує, що з 7 по 9 листопада 2017 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15) відбудеться ключова подія водогосподарської галузі – ХV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2017».

Основна мета виставки «AQUA UKRAINE» - знаходження шляхів для вирішення нагальних питань галузі, а саме, впровадження реальних проектів з енергоефективності та ресурсозбереження на підприємствах ЖКГ, надання державної фінансової підтримки модернізації житлово-комунального комплексу, формування оптимальної тарифної політики. Участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE-2017» надає можливість компаніям-учасникам продемонструвати сучасні водопостачання, водовідведення, водо підготовки, очищення стічних вод спеціалістам, зацікавленим у розвитку галузі та підвищенні енергоефективності виробничого процесу на вітчизняних підприємствах.

До відвідування запрошуються представники керівного та інженерного складу водоканалів, підприємств ЖКГ, будівельних, промислових, проектних та монтажних організацій, зацікавлені фахівці суміжних галузей (харчової, фармацевтичної, хімічної, нафтохімічної, енергетичної, металургійної, агропромислового сектору, машинобудування тощо), науковці, представники державних та комерційних структур.

Просимо повідомити підприємства району, міста про можливість участі у XV Міжнародній спеціалізованій «AQUA UKRAINE-2017» і представити свою продукцію, технології та послуги. У разі зацікавленості звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: тел.(044) 201-11-62, 201-11-54,  e-mail: [email protected].

Заступник міського голови                                                          І.В. Новогребельська