Дебольська Віра Іванівна

Дебольська Віра Іванівна народилася 07 березня 1968 року в с. Лазірки Оржицького району Полтавської області. Після закінчення Величківської 8-річної школи навчалася з 1983 по 1986 рр. в Чернігівському юридичному технікумі, який закінчила з відзнакою. Трудову діяльність розпочала в Харківському центрі по нарахуванні і виплаті пенсій і допомог з 04 серпня 1986 року, одночасно вступивши на вечірнє відділення Харківського юридичного інституту.

З 10 березня 1987 року працювала в Білоцерківському міськвідділі соціального захисту спеціалістом по виплаті пенсій, продовживши навчання в Харківській юридичній академії, яку закінчила в 1991 році.

З 22 лютого 1993 року призначена на посаду головного бухгалтера Білоцерківського міського управління соціального захисту, з 30 грудня 1997 року – на посаду заступника начальника Білоцерківського міськвідділу ПФУ, з 16 січня 2001 року – на посаду заступника начальника управління – начальника відділу надходження доходів.

З 16 серпня 2002 року призначена за конкурсом на посаду першого заступника начальника управління ПФУ у м. Білій Церкві, з 02 березня 2007 року – начальника управління ПФУ у м. Білій Церкві.

З 24 січня 2017 року виконувала повноваження начальника організаційного відділу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.