Центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відроджує традиції

|  27. 02. 2017

А ми Масляну дочекались! Провели гідно і весело.

Вивчаючи українські традиції, вихованці ЦДЮК «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді влаштували на Масляну справжнє тетралізоване дійство «Зиму проводжаємо, весну закликаємо», під час якого співали обрядові пісні, зиму шанували, пташок закликали та весну зустрічали. Та ще й «Кривий танок» водили.

Дарували свої виступи присутнім вихованці музично-вокальної студії «Контакт», керівник – Тетяна Кудрявцева; «Зразкова аматорська студія «Контакт+», керівник – Ірина Дигало;  дитячий хореографічний «Зразковий аматорський колектив«Надія», керівником якого є Надія Кашуба та колектив сучасної хореографії «Авангард» , керівник – Катерина Рева.

Дійство влаштували вихованці студії художнього слова «Мікрофон», керівником якого є Наталя Петренко.

Дітвора мала змогу випробувати себе на кмітливість, витривалість та винахідливість у різноманітних конкурсах та розвагах. В останній день Масляної, за традицією, спалювали опудало зими на центральній площі парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка.

Гучно, радісно та з добрими надіями на майбутнє зустріли весну мешканці міста Біла Церква разом з вихованцями та педагогами Центру «Дивосвіт»!