Звіт депутата Білоцерківської міської ради VII скликання Кошляка Юрія Миколайовича

Дата :
2017-02-27

Виборчий округ  № 39 фракція Білоцерківської міської організації партії

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Відповідно до ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, я як депутат Білоцерківської міської ради VII скликання представляю звіт про свою роботу за 2016 рік.

Секретар постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і  зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження.

Входив до складу  лічильної комісії Білоцерківської міської ради. Входив до складу тимчасової комісії з безпеки руху та приймав участь в 3 заходах.

РОБОТА В ГРОМАДСЬКІЙ ПРИЙМАЛЬНІ

Проведено -43прийоми громадян;

Прийнято більше70 звернень від громадян;

Прийом громадян відбувається в 1-у,2-у,4-у п’ятницюмісяця з 9:00 до 13:00 в приміщенні ЖЕК № 6 за адресою: Торгова площа, 11 та в 3-й вівторок місяця з 14:00 до 18:00 в приміщенні бібліотеки-філіалу № 4 по вул. Ставищанська 56/1.

Підготовлено депутатських звернень-68:

- щодо надання допомоги особам, які потребують матеріальної  допомоги на операції та  лікування, на лікування дітей-інвалідів, на лікування малозабезпечених родин, на лікування онкохворих - 50;

- щодо вирішення проблем з капітальним та поточним ремонтом доріг;

- щодо вирішення проблем утеплення квартир;

- щодо вирішення питання межі приватизованої земельної ділянки;

- щодовирішенняпроблемнихпитань з якимизверталисяжителі  міста;

ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Проведено  зустрічі з виборцями на масиві.

Ремонт дороги та прибудинкової території на своєму виборчому окрузі:

-провул. Івана Гонти,                                       - провул. Професора Голуба другий,

- вул. Котляревського 44,                                 - вул. Котляревського 46,

- вул. Котляревського 48,                                 - вул. Осводівська.

- вул. Євгена Деслава (провул. будинку № 38 та № 40)

Взяв участь в роботі  20 пленарнихзасіданняхсесіїБілоцерківськоїміської ради та спільних засіданнях постійних комісій.

Сприяю створення цілодобового травмпункту для дітей.

Сприяю встановлення дитячого майданчика по вул. Ставищанська на масиві Заріччя.

Сприяннявстановленнюта реконструкції непрацюючих тепловихлічильниківзасоби обліку, використання, регулювання  та споживання води та теплової енергії будинків:

вул. Ярослава Мудрого, 9                                        -вул. Тімірязєва, 12

пров. Академічний, 1- вул. Тімірязєва, 8

вул. Академіка Линника, 9                                      - вул. Тімірязєва, 14

пров. Студентський, 6                                              - вул. Тімірязєва, 16 (99-234)

вул. Пролетарська, 8- вул. Тімірязєва, 16 (1-98)

вул. Михайла Грушевського, 46- вул. Тімірязєва, 18 (1-177)

вул. Таращанська 161(6-13)                                     - вул. Шолом-Алейхема, 82

За власні кошти в сумі 900 грн. була оформлена річна підписка на журнали та газети для читачів бібліотеки-філіалу № 4 по вул. Ставищанська, 56/1. Також за власні кошти була закуплена та надана фарба для часткового косметичного ремонту бібліотеки-філіалу № 4.

За власні кошти відновлено освітлення за адресами: вул. Ярослава Мудрого 5/13,вул. Ярослава Мудрого 7, вул. Ярослава Мудрого 9, вул.Леся Курбаса 7, провул. Замковий перший.

За власні кошти була відкрита колонка з артезіанською водою по провул. Замковий перший.

Розроблений проект на встановлення світлофорного об’єкту на перехресті по вул. Дружби та вул. Степана Бандери, який буде встановлений в 2017 році.

Традиційно разом з працівниками бібліотеки-філіалу № 4 організовано святкування Дня Святого Миколая та Нового року для пенсіонерів та жителів мікрорайону.

Кожного року, власними коштами разом з жителями прилеглих будинків у дворі по вул. Леся Курбаса 5, вул. Ярослава Мудрого 9, вул. Ярослава Мудрого 9а прикрашаємо новорічну ялинку.

З повагою, депутат Білоцерківської міської ради   Ю.М.Кошляк