Грабовський Сергій Васильович

Грабовський Сергій Васильович народився 10 травня 1981 року в місті Біла Церква Київської області. Українець, громадянин України.

З вересня 1987 року до липня 1998 року навчався в Білоцерківській середній школі №6, де отримав атестат про середню освіту.

У липні 1998 року вступив до Таращанського агротехнічного коледжу на факультет електрифікація сільського господарства, де отримав диплом молодшого спеціаліста - технік електрик.

У грудні 2002 року вступив до Національний Аграрний університет на факультет Енергетика сільського господарства, де отримав диплом - інженера енергетика.

У липні 2002 року прийнятий на роботу ВАТ «А.Е.З. Київобленерго» контролером II групи.

У травні 2003 року переведений контролером III групи.

У червні 2003 року переведений електромонтером III групи в групі з експлуатації приладів обліку.

У липні 2003 року переведений майстром групи з експлуатації приладів обліку.

У лютому 2005 року переведений майстром виробничої дільниці І групи з експлуатації приладів обліку ЗАТ «А.Е.З. Київобленерго».

У березні 2007 року переведений майстром дільниці 1 групи експлуатаційної дільниці.

У червні 2007 року переведений майстром відділу аудитів споживачів департаменту попередження та ідентифікації втрат електричної енергії.

У травні 2008 року прийнятий начальником виробничо-технічного відділу ТОВ «Центренергомонтаж».

У березні 2012 року переведений головним інженером.

У серпні 2014 року прийнятий енергетиком ТОВ Завод «Термо-Пак».

У травні 2015 року прийнятий головним енергетиком БЦ МПК імені «Т.Г. Шевченка».

У червні 2016 року переведений заступником директора.