Увага. Молодіжний конкурс!

Дата :
2017-02-02

Відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради оголошує конкурс на кращу серію афіш календаря заходів відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради, спрямованого на соціальне становлення молоді міста та зміцнення української родини у 2017 році.

Ми прагнемо досягти інформування, у прийнятний спосіб, молоді Білої Церкви про заходи та проекти, які реалізовуватиме відділ у справах сім’ї та молоді у 2017 році та пропонуємо Вам розкрити свої творчі здібності і запропонувати власну трактовку очікуваних молодіжних подій.

Для участі в Конкурсі необхідно до 01 березня 2017 року надіслати заявку відповідно встановленої форми та макет роботи (положення про конкурс та необхідні додаткові інформаційні матеріали для створення серії афіш додаються) на електронну адресу відділу: bcvssm@ukr.net

PR імені автора на афіші та призи переможцям гарантуємо!

Контактний номер телефону: 098-794-75-27 / 6-67-31

Відділ у справах сім’ї та молоді
Білоцерківської міської ради