Алеї та бульвари можуть набути нового вигляду

|  30. 01. 2017

На виконання завдань міської влади, в минулому році архітекторами розроблялись ескізні проекти по реконструкції деяких об’єктів міста. Так за підсумками цієї роботи, 26 січня, в приміщенні Білоцерківської міської ради відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури за  участі представників спілки архітекторів Білої Церкви.

На  засіданні архітекторами були презентовані ескізні проекти деяких об’єктів, а саме:

- реконструкції скверу по просп. Князя Володимира (біля памятного знаку "Літак");

- реконструкції скверу пл. Перемоги;

- реконструкції вул. Леваневського (від шляхопроводу до перехрестя з вул. Митрофонова);

-  капітального ремонту по вул. Київська та вул. Ярослава Мудрого;

- реконструкції алеї бульвару Олександрійський;

- реконструкція скверу біля готелю «Кларк» (колишній Будинок приїжджих);

- будівництва велосипедної доріжки від пл. Соборна до дендропарку Олександрія ( лівий беріг р. Рось);

- реконструкції рекреаційної зони в районі вул. Річкова та Запорізька;

- реконструкції просп. Князя Володимира;

-  реконструкції бульвару Княгині Ольги;

- реконструкції Торгової площі;

-  реконструкції бульвару М. Грушевсього;

- реконструкції рекреаційної зони в районі просп. Князя Володимира (біля церкви УПЦ КП)  ;

- реконструкції пл. Привокзальна;

- реконструкція рекреаційної зони в районі вул. Нестерова.

Розробка ескізних проектів та подальші роботи з реконструкцій та капітальних ремонтів рекреаційних зон, площ, скверів, алей  спрямовані на створення безпечних та комфортних умов, підвищення якості життя білоцерківців, їх активного відпочинку, покращення іміджу та туристичної привабливості міста.

Міським головою Геннадієм Диким  було запропоновано визначити пріоритетними  на 2017 рік наступні проекти:

- реконструкція алеї бульвару Олександрійський;

- реконструкція бульвару Княгині Ольги;

- реконструкція бульвару М. Грушевсього;

- реконструкція рекреаційної зони в районі просп. Князя Володимира (біля церкви УПЦ КП).

- будівництво пішохідної доріжки вздовж річки Рось.

Реалізація цих об’єктів буде можлива у разі затвердження фінансування в бюджеті розвитку міста.

Щодо кожного із затверджених об’єктів реконструкції будуть проводитися засідання містобудівної ради та враховуватимуться  інтереси громадськості.

В засіданні містобудівної ради також взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, представники департаменту житлово-комунального господарства, відділу капітального будівництва Білоцерківської міської ради, архітектори та представники громадськості.