Дорогі білоцерківці!

|  30. 12. 2016

Я радий привітати  всіх, хто своєю працею та активною позицією долучився цього року до життя Білої Церкви.

Небайдужих мешканців, військових, підприємців, волонтерів, громадських активістів, які своєю щоденною працею відкривають нам шлях у майбутнє справжнього європейського міста.

За цей рік ми стали з вами однією родиною, ми разом розбудовували Білу Церкву, робили наше місто кращим, комфортнішим і відкритішим.

Ми прожили цей рік разом з вами і сподіваюся не зупинимося на тому чого досягли.

Я щиро хочу побажати кожному всього найкращого в наступаючому 2017 році .

Нехай ці теплі родинні свята принесуть спокій і радість у ваші душі, нехай у ваших сім’ях панує злагода, добробут та процвітання. Нехай ваші серця завжди будуть наповнені радістю, вірою та добром.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою
Міський голова                                                                   Геннадій Дикий