«Ефективне управління в сучасних умовах»

|  15. 12. 2016

Сьогодні розпочала свою роботу програма навчання  для пілотної групи представників Білоцерківської  міської ради, та її виконавчого комітету -  «Ефективне управління в сучасних умовах» (координатор проекту Загурська Марина)

Ця програма була ініційована керуючим справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, Максимом Свірським та комунальним підприємством «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» за підтримки міського голови Геннадія Дикого.

Метою проведення цієї навчальної програми є підвищення рівня і збільшення професіоналізму в роботі по стратегічним питанням працівників структурованих організацій. В програму входитиме шестиденний курс, який включатиме в себе декілька тренігів, по комунікаціям, роботі в команді, стратегічного підходу до співпраці з спільнотою міста, а також одноденний навчальний тур в Вінницьку міську раду.

Програму представили Максим Сергійович Свірський і Володимир Романович Хмурич – заступник міського голови, які зазначили важливість збільшення знань і навичок для працівників.

До програми залучена команда тренерів, що є справжніми фахівцями в своїх галузях – Олександр Бакка, Ірина бистрова, Олена Добророднєва, Лідія Пащук. Сподіваємось, що дана можливість стане у нагоді працівникам і допоможе покращувати їх щоденну роботу.