Відбулося засідання двадцять першої сесії міської ради

|  15. 12. 2016

15 грудня відбулось засідання двадцять першої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Зміни до бюджету міста

На засіданні депутатами було  внесено зміни і доповнення до рішення міської ради  від  12 січня 2016 р.  №  27-04-VІІ  «Про внесення змін та доповнень до  рішення міської ради від 29 грудня 2015 р. № 26-03-VII «Про бюджет м.Біла Церква на 2016 рік».

У зв’язку із перевиконанням доходної частини загального фонду місцевого бюджету станом на 01.12.2016 р., звернень головних розпорядників, внесено зміни до плану доходів і  видатків місцевого бюджету. Так,  1 650 000 грн. були перерозподілені на регулювання цін на послуги електротранспорту.

Також надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі близько 15 млн. грн.. Зокрема,   12млн. 800 тис. грн. було спрямовано  на допомогу сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам;   3 млн. 900 тис. грн. - на медикаменти для малозахищених категорій ;  24тис. грн. - на погашення пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу; більш як 3 млн. грн.  – на пільги та житлові субсидії  населенню за оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло- та водопостачання тощо.

Також було виділено 100 тис.грн. на придбання спортивної інвентарю в міські ЗОШ та 121 тис. грн. на проведення необхідних компенсаційних виплат працівникам при реформуванні управління ЖКГ в департамент.

Тролейбусний парк зможе поповнитись  9  транспортними засобами

Депутати міської ради надали згоду на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади м.Київ до комунальної власності територіальної громади м.Біла Церква, а саме на баланс КП БМР «Тролейбусне управління» дев’яти тролейбусів .

Одночасно дин тролейбус, буде передано  з балансу баланс КП БМР «Тролейбусне управління» з комунальну власність територіальної громади м.Київ  в якості музейного експонату.

Слід зазначити, що всі дев’ять тролейбусів є в рухомому стані. Передбачається, що  6-ть із них, після невеликих ремонтів, зможуть відразу вийти на лінію, а решта - заплановано використовувати як ремонтний фонд.

Під час засідання також було затверджено план  діяльності Білоцерківської  міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017рік.

План – це перелік регуляторних актів – нормативних документів, за якими місто буде користуватися для вирішення важливих питань, серед яких - урегулювання обмежень продажу алкогольних напоїв у нічний час,  методики використання земельних ділянок,  упорядкування зовнішньої реклами , МАФів та ін.