Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

Дата :
2016-12-09

про періодичне відстеження результативності регуляторного акту
 «Про визначення тимчасового порядку продажу земельних

1. Вид та назва регуляторного акту:

рішення міської ради від 27 серпня 2009 за № 1085 «Про визначення тимчасового порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Біла Церква, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок»

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності регуляторного акта:

відділ з питань землекористування Білоцерківської міської ради

3. Цілі прийняття акту:

-         збільшення надходжень до бюджету;

-         створення найкращих умов використання земельних ділянок;

-         створення ринку землі у місті;

-         створення умов розвитку малого та середнього бізнесу.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта:

з 03 жовтня  2016 року по 01 листопада 2016 року

5. Тип відстеження регуляторного акта:

періодичне

6. Метод одержання результатів відстеження:

аналіз статистичних даних

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

згідно укладених договорів купівлі – продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення за період з 2012 року по ІІ півріччя 2016 року

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показники

2012 р.

тис. грн.

2013 р.

тис. грн.

2014 р. тис.грн.

2015 р. тис.грн.

з 01 січня  01 листопада 2016 р. тис.грн.

Сума надходжень до місцевого бюджету

2  180 607,70

2 270 052,56

2 166 173,62

1 402 013,39

Кількість укладених договорів купівлі – продажу земельних ділянок несільськогоспо-дарського призначення, шт.

34

19

21

14

3

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеню досягнення визначених цілей:

Регуляторний акт - рішення міської ради від 27 серпня 2009 року № 1085 «Про визначення тимчасового порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Біла Церква, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок» має високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                                        Г.А. Дикий