Ткаченко Юлія Віталіївна

Ткаченко Юлія Віталіївна, громадянка України з 1991 року, народилася в селі Шкарівці Білоцерківського району Київської області.

Батько - Ткаченко Віталій Якимович, 1954 р.н., працював зварювальником на заводі сільськогосподарського машинобудування ім. 1 Травня, зараз пенсіонер.
Мати - Ткаченко Віра Степанівна, 1957 р.н., працювала свердлильницею на заводі сільськогосподарського машинобудування ім. 1 Травня, зараз пенсіонерка.

У 1983 році була зарахована до першого класу Шкарівської середньої школи Білоцерківського району Київської області. У 1992 році закінчила дев’ять класів цієї ж школи.

3 1992 по 1996 роки навчалася в Богуславському педагогічному коледжі ім. І. С. Нечуя-Левицького за спеціальністю «Початкове навчання» з додатковою кваліфікацією «Організатор роботи з дитячими та юнацькими об’єднаннями».
У 1997 році вступила до Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, який закінчила 2001 року і здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова і література»; кваліфікація - учитель української мови і літератури та зарубіжної літератури.

У 2003 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова та література» та здобула кваліфікацію викладача української мови і літератури (отримала диплом магістра).

3 2011 по 2015 роки навчалася в аспірантурі на кафедрі української мови Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (спеціальність - 10.02.01 - українська мова). 18 жовтня 2016 року присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 - українська мова.

З 2011 року - учасник науково-практичних міжнародних і всеукраїнських конференцій. Маю 9 публікацій наукових статей, з них 8 - у фахових виданнях України, 1 - у зарубіжному виданні.

З 2013 року - співавтор методичних посібників з української мови, затверджених науково-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

З 1996 року й до сьогодні працюю в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 22 на посаді вчителя української мови і літератури. У 2009 році мені встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», а в 2014 році присвоєно педагогічне звання «учитель- методист».

За роки роботи в школі підготувала переможця і призера III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція - українська мова), переможців та призерів II етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція - українська мова); переможців II етапу і призерів III етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури; переможців і призерів II етапу мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка; призерів II етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

За час роботи в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 22 була нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за вагомий особистий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління (2011р.); Грамотою департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2004р., 2015р.); Грамотою відділу освіти і науки Білоцерківської міської ради (2002р., 2003р., 2012р., 2014р) та отримала Подяку від народного депутата України (2002р.); Подяку департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2005р, 2012р, 2014, 2016р); Подяку відділу освіти і науки Білоцерківської міської ради (2004р, 2005р, 2012р).